Τριάρι Čavle, Čavle

€ 245.000
3
73 m²
2
Όχι
Μπαλκόνι
Βεράντα

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 26/04/2026
Περιγραφή

κωδικός: 30057

ID CODE: 30057

Poslovnica 1
Voditelj ureda
Mob: +385 95 396 5553
Tel: +385 (0) 51 328 231
Όροφος
2 όροφος
Ανελκυστήρας
Όχι
Εμβαδόν
73 m²
Δωμάτια
3
Υπνοδωμάτια
2
Μπαλκόνι
Ναι
Βεράντα
Ναι
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 245.000
Τιμή ανά m²
3.356 €/m²
Ενεργειακή απόδοση

Κατανάλωση ενέργειας

A+

Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+8
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή