Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 564.800
5.648 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 11/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 3448

Na prodaju je zemljište koje je pola građevinsko u gusto naseljenom dijelu Privlake a pola poljoprivredno. Građevinski dio zemljište iznosi otprilike 2520m2 a poljoprivredno otprilike 2920m2. Zemljište se nalazi uz cestu i svega 600metara udaljeno od mora i plaže. Nalazi se na mirnoj lokaciji, okruženo obiteljskim kućama. 

Za više informacija, dostavu dokumentacije, povjerljivih podataka, fotografija dronom užeg i šireg područja i razgled nekretnine, uz prethodno potpisan ugovor za suradnju, stojimo Vam na raspolaganju.    

Agencijska provizija iznosi 3% + PDV 

Agencija Palace     

Agent Tea Zucović (+385911118088, tea@palace.agency) 

 

Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με Tea Zucović.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
5.648 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 564.800
Τιμή ανά m²
100 €/m²
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή