map icon

Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

Nin
€ 355.160
2.732 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 04/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 1839-1

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište površine 2.732 m, smješteno na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini Nina, prekrasnih plaža i svih potrebnih sadržaja.
Na zemljištu se nalazi stara kuća (ruševina), koja može poslužiti kao temelj za renovaciju ili izgradnju novog objekta po želji kupca.
U postupku je formiranje privatne pristupne ceste, čime će parcela dobiti potpunu infrastrukturnu dostupnost.
Prednosti:
- Velika površina zemljišta 2.732 m
- Blizina Nina, mora, plaža i sadržaja
- Mirno i ugodno okruženje
- Također je i privatna pristupna cesta u izgradnji koja će voditi sa glavne asfaltirane ceste
- Postojeća ruševina kao potencijal za obnovu
- Idealno za investiciju, gradnju obiteljske kuće ili turističkog objekta.
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με SONJA ĐURASEK.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
2.732 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 355.160
Τιμή ανά m²
130 €/m²
Ανακαλύψτε κάθε γωνιά του ακινήτου
+3
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή