Atraktivno građevinsko zemljištena odličnoj lokaciji 600 m od mora i plaže na otoku Viru.
Otok Vir je 25 km udaljen od grada Zadra te je mostom spojen s kopnom. Jedan je od 300 otoka i otočića predivnog zadarskog arhipelaga.
Zemljište je površine 355 m2 i prodaje se sa projektom i dozvolom za modernu vilu s bazenom.
Kuća stambene površine 191 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, druga spavaća soba, druga kupaonica te ulazni hodnik i terasa. Na katu se nalazi velika kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaća soba, kupaonica s predprostorom za vešeraj, ulazni hodnik i velika terasa.
Predviđen je bazen sa slanom morskom vodom površine 19,65 m2 i dubine 1,3 m. Uz bazen će biti strojarnica bazenske tehnike u kojoj će biti i unutarnja jedinica dizalice topline.
Prostorije će se grijati i hladiti uz ugradnju zidnih split klima uređaja te kamina na pelete.
Za kuću postoji građevinska dozvola s plaćenim svim davanjima za komunalni doprinos, vodni doprinos i priključak struje.
Ovu elegantnu modernu vilu je dizajnirao renomirani arhitektonski studio 4uHa iz Zagreba.
Gradnja vile još nije počela te se cijena odnosi na zemljište s projektom i dozvolom za gradnju.
Cijena završene kuće s uporabnom dozvolom je 600.000 €.
Više informacija o nekretnini, kao i razgledavanje nekretnine s agentom, moguće je isključivo uz potpisanu Listu razgleda, u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka i Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina. Agencijska provizija 3% + PDV.