Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 436.320
1.818 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 04/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 609-1

Prodaje se građevinsko zemljište veličine 1818 m2. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika te ima direktan izlaz na javnu ulicu. Zemljište je smješteno u mirnijem dijelu naselja i ima pogled na more.
Dimenzije: ca 20,5m x 88,5m
Površina: 1818 m2
Cijena: 300 Eur/m2

Vlasništvo uredno i bez tereta.
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με ANA GLAVAN.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
1.818 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 436.320
Τιμή ανά m²
240 €/m²
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή