Οικοδομήσιμο οικόπεδο προς Πώληση

€ 127.350
849 m²

Σημείωση

Τελευταία ενημέρωση: 04/05/2026
Περιγραφή

κωδικός: 606-1

Prodaje se građevinsko zemljište površine 849 m2 u Privlaci. Zemljište je nepravilnog trokutastog oblika te ima pristup na javnu ulicu sa dvije strane.
Cijena: 150 Eur/m2
Vlasništvo uredno i bez tereta.
Εάν θέλετε να μάθετε περισσότερα, μπορείτε να μιλήσετε με ANA GLAVAN.
Χαρακτηριστικά
Συμβόλαιο
Πώληση
Τύπος
Οικοδομήσιμο οικόπεδο
Εμβαδόν
849 m²
Πληροφορίες τιμής
Τιμή
€ 127.350
Τιμή ανά m²
150 €/m²
Πρόσθετες επιλογές

Επικοινώνησε με τον αγγελιοδότη

Ή