Agricultural land for Sale

€ 99,000
1,300 m²

Note

Listing updated on 04/06/2026
Description

reference: IS1510378

Land Rovinj, 1.300m2

ID CODE: IS1510378

Dogma Pula
Tel: +385 52 770 811
E-mail: pula2@dogma-istra.com
www.dogma-istra.com
Features
Contract
Sale
Type
Agricultural land
Surface
1,300 m²
Price information
Price
€ 99,000
Price per m²
76 €/m²
Discover every corner of the property
+4
Additional options

Contact the advertiser

Or