Casa unifamiliar 450 m², Privlaka

€ 799.000
4
450 m²
3
No
Balcón
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 03/02/2026
Descripción

referencia: K671

Na prodaju je prostrana kuća smještena u turističkom mjestu Privlaka, nedaleko od Zadra, idealna za veću obitelj, ali i kao investicija za turistički najam.

Kuća ukupne površine 390 m2 raspoređena je na više etaža i pruža brojne mogućnosti uređenja prema vlastitim potrebama.
Sastoji se od podruma, prizemlja, prvog kata i potkrovlja.

U prizemlju se nalazi garaža, prostrani i svijetli dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, te kupaonica, čineći funkcionalan i ugodan prostor za obiteljski život.
Unutarnje stubište povezuje sve etaže kuće.

Na prvom katu smještene su četiri prostrane spavaće sobe, dvije kupaonice i terasa, idealna za opuštanje.
Potkrovlje, koje trenutno nije uređeno, nudi dodatni potencijal za uređenje stambenog prostora ili apartmana, a posebnu vrijednost daje velika terasa s otvorenim pogledom na more.

Kuća je u dobrom stanju, redovito održavana i useljiva bez dodatnih ulaganja.

Uz glavnu kuću nalazi se i manja gospodarska kuća, koja služi kao garaža, ljetna kuhinja i spremište, što dodatno povećava funkcionalnost nekretnine.

Zahvaljujući lokaciji, prostranosti i rasporedu, ova kuća predstavlja izvrsnu priliku za stalno stanovanje, ali i za bavljenje turizmom.



For sale is a spacious house located in the tourist town of Privlaka, near Zadar, ideal for a large family or as an investment for tourist rental.

The house has a total area of 390 m2 and is spread over multiple levels, offering numerous possibilities for customization.
It consists of a basement, ground floor, first floor, and attic.

The ground floor features a garage, a bright and spacious living room, a kitchen with dining area, and a bathroom, creating a comfortable living space for family life.
An internal staircase connects all floors of the house.

On the first floor, there are four spacious bedrooms, two bathrooms, and a terrace, perfect for relaxation.
The attic, currently unfinished, offers additional potential for creating extra living space or apartments, with a special highlight being a large terrace offering an open sea view.

The house is in good condition, well maintained, and ready for immediate occupancy.

Next to the main house, there is an auxiliary building used as a garage, summer kitchen, and storage room, adding extra functionality to the property.

Due to its location, size, and layout, this house represents an excellent opportunity for permanent living or tourist rental.
Características
Tipología
Casa unifamiliar | Tipo de inmueble medio
Contrato
Venta
Ascensor
No
Superficie
450 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Baños
3
Balcón
Terraza
Calefacción
Individual, por aire
Aire acondicionado
Individual
Vistas
Mar
Información del precio
Precio
€ 799.000
Precio del m²
1.776 €/m²
New
Eficiencia energética
  • Calefacción

    Individual, por aire
  • Aire acondicionado

    Individual
  • Certificación energética

    Pendiente de certificación
Descubre otros ángulos del inmueble
+22
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O