Terreno urbanizable en Venta

€ 693.000
616 m²

Nota

Anuncio actualizado el 04/05/2026
Descripción

referencia: 1274-1

Zaton (Nin) - na prodaju je građevinsko zemljište 2. red do mora na izvanrednoj lokaciji, okruženo luksuznim vilama i modernim kućama, površine 616 m2.
Zemljište ima pravomoćnu građevinsku dozvolu i projektnu dokumentaciju za izgradnju manje luksuzne zgrade sa četiri dvosobna apartmana dva apartmana u prizemlju (89,09 m2 i 83,34 m2) te dva na katu (83,54 m2 i 77,71 m2), svaki sa vlastitim ulazom. Svaki apartman imati će pogled na more.
Dimenzije zemljišta: cca. 22 m x 28 m.
PDV je uračunat u kupoprodajnu cijenu te kupnjom ove nekretnine kupac ne plaća porez na promet nekretnina.
Do ovog zemljišta na prodaju su još dva građevinska zemljišta također s pravomoćnom građevinskom dozvolom i projektnom dokumentacijom.
Kontakt osoba:
Sonja Đurasek
+385 95 337 5701
Si deseas más información puedes hablar con SONJA ĐURASEK.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
616 m²
Información del precio
Precio
€ 693.000
Precio del m²
1.125 €/m²
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O