Casa unifamiliar Žaborić, Šibenik

€ 1.600.000
4
240 m²
Balcón
Terraza

Nota

Anuncio actualizado el 07/05/2026
Descripción

referencia: EUROVILLA-479077

Smještena u mirnom i ugodnom okruženju Žaborića, ova moderna vila predstavlja spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i visokog standarda stanovanja. Ukupne bruto razvijene površine cca 240 m², izgrađena je na prostranoj parceli od 720 m².Nekretnina se odlikuje čistim linijama, promišljenim rasporedom i obiljem prirodnog svjetla zahvaljujući južnoj orijentaciji.Na okućnici se nalazi bazen površine cca 32 m², uređeni vrt, ljetna kuhinja, garaža te ukupno pet parkirnih mjesta (dva garažna i tri vanjska).Vila se prostire na dvije etaže povezane unutarnjim stubištem.U prizemlju se nalazi ulazni prostor, kupaonica, spavaća soba, radna soba, te prostrani dnevni dio otvorenog koncepta koji obuhvaća kuhinju s otokom, blagovaonicu i dnevni boravak s izlazom na terasu i bazen.Na katu su smještene tri prostrane spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom. Jedna od soba dodatno ima walk-in garderobu, dok su sve sobe koncipirane kao komforni privatni prostori s mogućnošću uređenja kutka za odmor ili rad. Dvije sobe imaju izlaz na balkon, što dodatno doprinosi osjećaju prozračnosti i luksuza. Na ovoj etaži nalazi se i dodatna kupaonica te hodnik.Vila je opremljena podnim grijanjem u svim prostorijama, klimatizacijskim sustavom za grijanje i hlađenje s diskretno integriranim unutarnjim jedinicama, električnim roletama sa skrivenim kutijama, komarnicima, protuprovalnim vratima te suvremenim instalacijama koje osiguravaju visoku razinu udobnosti i energetske učinkovitosti.Zahvaljujući lokaciji, rasporedu i opremi, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za privatno korištenje ili turistički najam.Za više informacija, stojimo na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 479077
Si deseas más información puedes hablar con Iva Kerum.
Superficie
240 m²
Habitaciones
4
Dormitorios
4
Balcón
Terraza
Detalle superficie

Vivienda

Planta
Planta baja
Superficie
240,0 m²
Coeficiente
100%
Tipo de superficie
Principal
Superficie construida
240,0 m²
Información del precio
Precio
€ 1.600.000
Precio del m²
6.667 €/m²
Eficiencia energética
  • Estado

    Nuevo / En construcción
  • Certificación energética

    Exento
Descubre otros ángulos del inmueble
+7
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O