map icon

Terreno urbanizable en Venta

Zadar
€ 390.000
642 m²

Nota

Anuncio actualizado el 31/03/2026
Descripción

referencia: 1846-1

KOŽINO - prodaje se građevinsko zemljište sa pravomoćnom građevinskom dozvolom za gradnju 4 stambene jedinice. Svi doprinosi su plaćeni, gradnja je moguća odmah.
Zgrada ima podrum sa spremištima za svaki stan. Prema projektu u prizemlju se nalaze dva dvosobna stana kojima pripada spremište u podrumu, vrt i 2 parkirna mjesta.Na 1. katu se nalazi trosoban stan, te na drugom katu trosoban stan sa krovnom terasom.
Zemljište je površine 642 m2, a dimenzije su cca 28 m x 23 m.
Si deseas más información puedes hablar con Tonći Pijaca.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
642 m²
Información del precio
Precio
€ 390.000
Precio del m²
607 €/m²
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O