Terreno urbanizable en Venta

€ 750.000
1.294 m²

Nota

Anuncio actualizado el 08/05/2026
Descripción

referencia: 20860

ISTRA, BALE - Zemljište sa započetom gradnjom ekskluzivne vile

Jedan od najljepših istarskih dragulja je gradić Bale smješten na zapadnom priobalju Istre. Ovaj povijesni kameni gradić je sagrađen na brdu okruženom maslinicima i vinogradima, te je udaljen 5 kilometara od mora i netaknute morske obale. Općinom Bale, odnosno njezinim najjužnijim dijelom prolazi 45. paralela, što znači na najidealnijem je mjestu - na pola puta između Ekvatora i Sjevernog pola. Prosječna godišnja temeperatura u Balama je 14 stupnjeva Celzijevih, a u prosjeku bilježe 2.400 sunačnih sati godišnje.

Na mirnoj lokaciji u blizini centra grada Bale nalazi se započeta gradnja ove ekskluzivne vile.

Nekretnina se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici te je okružena drugim ekskluzivnim villama.
Nalazi se na zemljištu pravilnog oblika ukupne površine 1294m2 dok je stambene površine 522.40m2 uz krovnu terasu od 71.05m2.

U podrumu nekretnine nalaze se hodnik, strojarnica, TV soba, biljar soba, tri spremišta, sauna, wellness i dva wc-a.

Unutarnjim stubištem dolazimo do prizemlja gdje se nalaze hodnik, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, tri spavaće sobe s vlastitim kupaonicama, gostinjski wc te spremište. U prizemlju se nalazi i prostrana terasa od 57.90m2 koja ima i sunčalište koje se nalazi kraj velikog bazena od 42.20m2.

Na prostranoj krovnoj terasi nalazi se ljetna kuhinja te dio za blagovanje.

Villa je planirana kao ekskluzivan objekt te se u idejnom projektu jasno vidi kvaliteta materijala i svih potrebnih sadržaja za život.

Trenutni vlasnici su u posjedu sve potrebne papirologije i svih dozovola.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte agente!

Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.
www.dux-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja

ID KOD AGENCIJE: 20860

Deniro Osmanović
Agent pripravnik
Mob: +385 99 371 3802
Tel: +385 91 480 8808
E-mail: deniro@dux-istra.com
www.dux-istra.com

Aldin Begić
Agent pripravnik
Mob: +385 95 391 9185
Tel: +385 91 480 8808
E-mail: aldin@dux-istra.com
www.dux-istra.com
Si deseas más información puedes hablar con Deniro Osmanović.
Características
Contrato
Venta
Tipología
Terreno urbanizable
Superficie
1.294 m²
Información del precio
Precio
€ 750.000
Precio del m²
580 €/m²
Descubre otros ángulos del inmueble
+17
Opciones adicionales

Contactar con el anunciante

O