Appartement neuf, troisième étage, Staro Brestje, Zagreb

€ 409 344
5+
128 m²
2
3

Remarque

Annonce mise à jour le 13/05/2026
Description

référence: 556-1

U atraktivnom dijelu Sesvete u tijeku je izgradnja moderne stambene zgrade s ukupno 15 stanova, osmišljene za ugodan i kvalitetan život u urbanoj sredini.
Zgrada se prostire na 4 etaže, a budućim stanarima osigurava visoku razinu komfora i funkcionalnosti:

garažna parkirna mjesta
spremišta
lift
moderno uređeno zajedničko okruženje

Projekt se ističe vrhunskom kvalitetom gradnje i suvremenim arhitektonskim rješenjima.
OPREMA I GRADNJA

armirano-betonska konstrukcija
PVC stolarija s termoizolacijskim staklima
ALU rolete
vrhunska fasada kombinacije stiropora i kamene vune za izvrsnu toplinsku i zvučnu izolaciju
etažno plinsko centralno podno grijanje
keramika, parketi i sanitarije prve klase
kvalitetni materijali i moderna izvedba

ODLIČNA LOKACIJA
Zgrada se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan svakodnevni život:

caffe barovi i restorani
trgovine i ostali uslužni sadržaji
autobusna stanica u neposrednoj blizini
odlična prometna povezanost sa svim dijelovima grada

Stan S13 na trećem katu zgrade ukupne korisne površine 171,36m2 (obračunske 128,92m2) sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje s blagovaonicom,dnevnog boravka,izbe,ostave,kupaonice,wc-a,tri spavaće sobe i loggie i velike prostrane terase.
Garažna parkirna mjesta i spremište u garaži nisu u cijeni.(mogućnost kupnje).
Planirani završetak gradnje je do ljeta 2027. godine.
Kupnja stanova moguća je putem stambenog kredita, a kupcima je omogućena i opcija odabira te kupnje:

garažnog parkirnog mjesta
spremišta prema vlastitim potrebama i dostupnosti

INFO: + 385 98 517 877
Si vous voulez en savoir plus, vous pouvez parler à Ilija Tatarovć.
Caractéristiques
Typologie
Appartement
Transaction
Vente
Étage
3 étage
Superficie
128 m²
Chambres/pièces
5+
Chambres
3
Bains/douches
2
Box, places stationnement
1 place(s) de parking
Chauffage
Collectif, alimenté au gaz
Climatisation
Centralisé, froid/chaud
Informations sur les prix
Prix
€ 409 344
Prix au m²
3 198 €/m²
Efficacité énergétique
  • Année de construction

    2026
  • État

    Nouveau / En construction
  • Chauffage

    Collectif, alimenté au gaz
  • Climatisation

    Centralisé, froid/chaud
Découvrez chaque recoin de la propriété
+2
Options additionnelles

Contacter l'annonceur

Ou