LABIN, STARI GRAD, BOUTIQUE HOTEL S 5 SOBA NA PREKRASNOJ LOKACIJI
U srcu starogradske jezgre grada Labina, smještenom na vrhu brda nekadašnjeg srednjovjekovnog grada, prodaje se uhodani panison s 5 spavaćih soba i zajedničkim prostorom u prizemlju.
Površina stambenog prostora iznosi 145 m2, a prostor je uređen tako da odiše toplinom i svevremenskim dizajnom.
Ova nekretnina nudi pet spavaćih soba s vlastitim kupaonicama i pruža izniman spoj tradicionalnog s modernim i umjetničkim: upečatljive boje, zidni murali, kameni podovi daju prostoru ekskluzivnost uz istovremenu visoku udobnost za goste.
Kuća je adaptirana 2017. godine, čime je podignuta razina udobnosti i estetike, a posebnu vrijednost daje pozicija objekta.
Sve su prostorije opremljene klima uređajima za grijanje i hlađenje.
Radi se o uhodanom poslu turističkog najma te je gostima osigurano parkirno mjesto.
Lokacija u povijesnom dijelu Labina omogućuje brz pristup svim važnim sadržajima, uključujući trgovine, ugostiteljstvo i kulturne znamenitosti, dok istovremeno nudi mir i privatnost.
Za više informacija ili dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.
Ova kuća je izvrsna prilika za investiciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Istri.