Građevinsko zemljište sa građevinskom dozvolom i pogledom na more za dvojnu kuću!
Kaštelir, okolica
Prodaje se građevinsko zemljište sa predivnim pogledom na more. Građevinsko zemljište 602m2, prodaje se sa građevinskom dozvolom za dvojni objekt.
Susjedni objekt kreće sa izgradnjom u 2026.g. Postoji mogućnost za budućeg vlasnika da mu isti građevinar izgradi kuću na navedenoj parceli. Svaka kuća bi prema projektu imala netto 224m2.
U cijenu su uključeni troškovi projektiranja, komunalni doprinos i priključak struje. Infrastruktura se nalazi tik do zemljišta.
Projekt za osmišljen za modernu dvojnicu, gdje svaka kuća ima svoj bazen, dvorište i vlastitu privatnost.
Investitori nude zemljište sa svim navedenim, ali isto tako spremni su za nekog budućeg vlasnika i izgraditi kuću prema navedenom projektu!
Za sve informacije i više o samom projektu kuća slobodno nam se obratite na: info@parentium-nekretnine.com www.parentium-nekretnine.com 00385 98 849768 Agent s licencom: Martina Ritoša PARENTIUM NEKRETNINE by Martina R.