Na prodaju je prekrasan hotel u Medulinu, smješten na atraktivnoj lokaciji s velikom potražnjom za smještajem. Ovaj moderno opremljeni hotel nudi elegantan dizajn interijera i sastoji se od 9 suvremeno uređenih soba i apartmana.
Gosti mogu uživati u privatnom bazenu, prostranim sunčalištima i besplatnom Wi-Fi pristupu. Osim toga, hotel je opremljen solarnom opremom za grijanje vode, podnim grijanjem i filtrima za vodu, što dodatno doprinosi udobnosti i održivosti.
Hotel je potpuno renoviran 2024. godine i nalazi se u izvrsnom stanju. Uz dobro uspostavljen posao, novi vlasnik može odmah započeti s radom bez dodatnih ulaganja. Ovo je idealna prilika za investitore koji žele ući u sektor turizma na jednom od najpopularnijih jadranskih odredišta. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izvanrednog hotela!
Saša Nanovski
Licencirani agent
Kontakt: +385/99-444-5435
email: istradom.sasan@gmail.com
ID CODE: 8251
Saša N
Mob: 099 444 5435
Tel: +385 52 381 040
E-mail: istradom.sasan@gmail.com
www.istra-dom.com