Obiteljska kuća 674 m², Rogoznica

€ 1.500.000
5
674 m²
3+
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 17. 12. 2025.
Opis

referenca: 3224

LUKSUZNA VILA, PRODAJA, ROGOZNICA, RAŽANJ, 260 m2

LUKSUZNA VILA, PRODAJA, ROGOZNICA, RAŽANJ, 260 m2

Prodaje se samostojeća vila površine 260 m2. Nalazi se na parceli površine 674 m2.
Ova moderna vila se nalazi u nizu luksuznog kompleksa od 3 sestrinske vile. Sve tri vile jednakog su koncepta i dizajna. Ova vila sastoji se od:

OKUĆNICE: grijani bazen (38 m2), terasa, uređena travnata površina te prilaz s parkingom za 3 vozila.

PRIZEMLJA: kuhinja otvorenog koncepta spojena s dnevnim boravkom i blagovaonicom, spavaća soba s vlastitom kupaonicom, WC, sauna s tušem, vešeraj, ostava, te izlaz iz dnevnog boravka na vanjsku terasu kroz veliku staklenu stijenu.

PRVOG KATA: 4 spavaće sobe s vlastitim kupaonicama i garderoba.

Luksuzna vila, površine 260 m2 smještena je u mirnom dalmatinskom mjestu u blizini Rogoznice u zatvorenom kompleksu vila. Spoj moderne arhitekture i prirodnog ambijenta s jedinstvenim pogledom na jedan od najljepših zalazaka sunca koji zalazi direktno u more, ova vila pun je pogodak! Četiri potpuno opremljene spavaće sobe s bračnim krevetima nalaze se na gornjoj etaži s prekrasnim pogledom na more. Svaka soba ima svoju privatnu kupaonicu s WC-om.
U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica i praonica s perilicom i sušilicom rublja, odvojena kupaonica i wellness soba sa saunom i hidromasažnom kadom gdje se možete u potpunosti prepustiti svim užicima wellness opuštanja uz prekrasan pogled na zalazak sunca.

Na velikoj terasi od 140 m2 (110 m2 od tikovine) nalazi se grijani infinity bazen. Osim mogućnosti grijanja, bazen dubine 1,45 m i dužine 10 m ima i opciju hlađenja te uključuje dječji bazen. Lokacija vile pruža hladovinu i sunce tijekom cijelog dana. U potpuno ograđenom dvorištu vile nalazi se parking s tri parkirna mjesta.
U blizini vile nalazi se šljunčana plaža tipična za dalmatinsku obalu. Očaravajuća morska obala krije razne specijalitete koji se nalaze u neposrednoj blizini vile. Jedno od takvih mjesta je i Zmajevo oko, malo slano jezero koje se nalazi na poluotoku Gradina pokraj Marine Frapa. Malo dalje je skrivena Plava uvala, savršena za idilična popodneva u društvu najbližih. Ako želite iznajmiti čamac ili doći do vile vlastitim čamcem, na raspolaganju vam je privatni vez u obližnjoj Marini Frapa.

Na poziciji koja osigurava potpunu privatnost i mir, nedaleko od vile nalaze se razni sadržaji poput barova, restorana, trgovina i sl. Za sve one koji preferiraju razgledavanje i istraživanje kulturno-povijesnih spomenika, malo dalje su smješteni povijesni gradovi Šibenik na sjeveru i Split na jugu.

Orijentacija: Sjever – Jug

Izgrađeno: 2019.

Parking: 3 mjesta

Cijena: 1.500.000 EUR

ID CODE: 3224

Denis Modrušan
Voditelj prodaje
Mob: +385 99 5958 933
Tel: +385 99 5958 933
E-mail: denis@starling.hr
https://starling.hr/
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Katovi zgrade
1
Dizalo
Ne
Površina
674 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3+
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
3 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.500.000
Cijena po m²
2.226 €/m²
New
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Tlocrt
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+46
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili