Dvosobni stan Dramalj, Crikvenica, Dramalj, Klanfari, Crikvenica

€ 230.000
2
60 m²
1
PR
Ne
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 18. 12. 2025.
Opis

referenca: 6178 ap

DRAMALJ Apartman 100 m od mora, terasa i okućnica

DRAMALJ NOVO! Apartman od 60m2 na udaljenosti od samo 100m od glavne plaže u Dramlju i prekrasne šetnice uz more koja vodi do Crikvenice i Kačjaka.
Apartman se satoji od manjeg hodnika, dvije sobe, kuhinje s blagovaonom i kupaone. Nova vanjska PVC stolarija postavljena je 2022 godine.
Ovaj interesantan apartman, osim savršene lokacije, ima zaseban ulaz i natkrivenu terasu s koje se pruža pogled na more, a nalazi se u mirnoj, sporednoj ulici.
Redovno održavana i potpuno ograđena okućnica te fizička odvojenost od svih ostalih apartmana u zgradi, omogućuju boravak u potpunoj privatnosti.
Parkirna mjesta ispred zgrade namijenjena su za korištenje svim vlasnicima apartmana, a po želji, na okućnici apartmana moguće je napraviti i vlastito parkirno mjesto.
U dvorištu apartmana nalazi se i manje spremište.
Idealno rješenje za osobe koje žele biti u neposrednoj blizini mora i šetnice a istovremeno uživati u vlastitom vanjskom prostoru i potpunoj privatnosti.
Ne propustite!
Za sve dodatne informacije i organizaciju razgledavanja nekretnine molimo kontaktirajte agenta na broj 091/5676553 ili na astrid.pavesic@lider.hr.
.

ID CODE: 6178 ap

Astrid Pavešić
Agent s licencom
Mob: +385 91 567 6553
Tel: +385 51 211 800
E-mail: astrid.pavesic@lider.hr
www.lider.hr
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Katovi zgrade
3
Dizalo
Ne
Površina
60 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 230.000
Cijena po m²
3.833 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Klima uređaj

    Samostalno, hlađenje/grijanje
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+11
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili