Obiteljska vila Rogač, Šolta

€ 1.800.000
4 prostorije
236 m²
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 16. 09. 2025.
Opis

referenca: EUROVILLA-610490

Šolta, Rogač, moderna, luksuzna vila s bazenom

Šolta, Rogač, suvremena vila smještena na lijepoj uzvišenoj poziciji svega 80 m od mora i 150 m od centra mjesta.
Vila i prateći objekti su u cijelosti napravljeni od armiranog betona i opremljeni s modernim kvalitetnim namještajem.
Proteže se na zemljištu površine 966 m2, uz dodatnih 67 m2 pristupnog puta.
Vila ima bruto površinu 236,8 m2, a uz nju postoje 2 prateća objekta: wellness s tušem, saunom i teretanom ukupne površine 32,16 m2 i skladište/sprema površine 19,44 m2.Sastoji se od ukupno 4 spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom.Uz 3 sobe na katu i 1 u prizemlju, u prizemlju je dodatni gostinjski wc, te kuhinja, blagovaona i dnevni boravak otvorenog koncepta i sprema.Posjeduje 4 parking mjesta, bazen površine 42 m2 (strojarnica zasebna, bazen opremljen unutarnjim svjetlima, hidromasažom i gejzirima) sa vanjskim tušem.Vila je također opremljena solarnom elektranom snage 10 kW. Neovisno o elektrani, kuća je spojena na javnu struju i vodu, a ima septičku jamu.
Grijanje i hlađenje vile je osigurano sa 6 klima uređaja snage 3,5 kW svaka jedinica, radi se o mono sistemima, a vanjske jedinice se nalaze na krovu kuće, sa solarima, kako se ne bi narušavao estetski izgled kuće.
Wellness je također klimatiziran zasebnom mono jedinicom klime isto snage 3,5 kW.Nekretnina ima video nadzor s 4 kamere i alarmni sustav sa senzorima pokreta, dima i vode.U cijelosti je vila opremljena standardom za kategorizaciju 4 zvjezdice.
Na vanjskoj terasi se nalazi blagovaonica, a ispred je i roštilj.
Vrt je osmišljen od strane stručnjaka za hortikulturu s više od 100 zasađenih biljaka, varirajući od tropskih kao što je nekoliko vrsta palmi i banana, do mediteranskih kultura kao što su limuni, čempresi, oleandar, ružmarin, lavanda, hibiskus, itd.
Cijela parcela je ograđena zidom s kamenim poklopnicama i pocinčanom ogradom.
Unutarnje skale su od kamena dolita, a vanjske od kamena plano, kao i kamenom popločanih 250ak m2 okućnice vile.Ova vrhunska vila savršena je prilika za sve koji traže miran i ugodan život uz more, daleko od gradske vreve, ali i dovoljno blizu svih potrebnih sadržaja. Vila predstavlja izvrstan spoj modernog dizajna, udobnosti i luksuza, čineći je idealnom investicijom za one koji žele uživati u čarima života na dalmatinskom otoku.Ostale informacije na upit.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Zrinka Buljan.
Značajke
Vrsta
Obiteljska vila
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Površina
236 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
4
Terasa
Da
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
Prizemlje
Površina
236,8 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
236,8 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.800.000
Cijena po m²
7.627 €/m²
New
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7 fotografija
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili