Kastav, Spinčići, etaža za investiciju s panoramskim pogledom na more površine 124.37m2
Kastav, Spinčići, prodajemo etažu na prvom katu zgrade, ukupne površine 124,37 m2. Prostor je trenutačno osmišljen kao dvosoban stan s dnevnim boravkom, koji uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu, gostinjski WC te veliku terasu od približno 15 m2. S terase se pruža panoramski pogled na cijeli Kvarnerski zaljev i Opatiju.Stanu pripadaju dva parkirna mjesta ispred zgrade, a zbog svoje kvadrature i iznimnog pogleda na more predstavlja odličnu investiciju.
Nužna je zamjena svih vanjskih otvora, promjena podnih i zidnih obloga u skladu s ukusom novog vlasnika, te općenito modernizacija interijera.
S obzirom na kvadraturu etaže jednostavno je postojeće stanje prenamijeniti u trosoban stan s velikim dnevnim boravkom.Provedena je priprema za centralno grijanje, iako sustav nikad nije bio u funkciji, pa je moguća prenamjena s nafte na pelete.
U tijeku je ishodovanje uporabne dozvole.