Obiteljska kuća Supetar, Supetar

€ 1
5
200 m²
2
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 31. 10. 2025.
Opis

referenca: I26098

Investicijska prilika u Supetru – 150 m od plaže, moguća dogradnja, kuća 200 m2 na parceli od 610 m2

Na atraktivnoj lokaciji u centru Supetra, svega 150 metara od plaže koja se proteže više od kilometra duž obale, nalazi se građevinska čestica površine 610 m2 s postojećim objektom neto površine oko 200 m2, koji nudi širok spektar komercijalnih mogućnosti.

Postojeća zgrada sastoji se od dvije samostalne stambene jedinice (apartmana), svaka s 2 spavaće sobe, kupaonicom i prostranim dnevnim prostorom s kuhinjom i blagovaonicom. Svaka jedinica ima vlastiti ulaz te izlaz na terasu ili balkon s djelomičnim pogledom na more. Gornja terasa pruža neometan i spektakularan pogled koji se proteže od Splita, preko Dugog Rata pa sve do daljine. Prizemlje uključuje i tri dodatne prostorije, uključujući i onu smještenu ispod stubišta, koje se mogu prenamijeniti u pomoćne sadržaje (recepcija, spremište, wellness zona, ured…).

Parcela je izgradiva i dogradiva – važeća građevinska dozvola postoji – što omogućuje nadogradnju postojećeg objekta ili gradnju dodatnog sadržaja, sukladno prostornim planovima.

Zbog izdignute pozicije i orijentacije, kuća je zaklonjena od pogleda i buke – čime se stvara privatna, ali i idealna atmosfera za boutique smještaj, manji hostel, turističke apartmane ili kombinaciju privatnog i komercijalnog korištenja.

Otok Brač posjeduje manji aerodrom za komercijalne i privatne zrakoplove, što ovu lokaciju čini idealnim rješenjem za brz i cjelogodišnji pristup nekretnini. Aerodrom je udaljen tek nešto više od pola sata ugodne i pitoreskne vožnje po otoku. Povezanost s kopnom dodatno osigurava učestala trajektna linija koja povezuje Supetar sa Splitom tijekom cijele godine.

Uz kuću je osiguran parking za više vozila, a okućnica nudi mogućnost formiranja bazena ili dodatne rekreacijske zone.

Oko kuće se prostire kultivirani vrt s maslinama, smokvama, oleandrima i mediteranskim raslinjem, dok se s jedne strane parcela graniči s poljoprivrednim zemljištem (vinograd), što dodatno jamči mir i pogled koji ostaje netaknut.

Dodatna pogodnost:
Moguća zamjena za stan na Kvarneru ili u tramvajskoj zoni Zagreba uz kupčevu nadoplatu do visine vrijednosti nekretnine.

Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za sve koji traže spoj mirne i zaklonjene pozicije u samom centru Supetra, nadomak plaže i svih potrebnih sadržaja – restorana, trgovina, banke i zabave – s visokom komercijalnom iskoristivošću. Pogodna je za one koji žele razvijati turističku djelatnost kroz apartmanski smještaj, boutique objekt ili wellness sadržaje, ali i za kupce koji traže privatnu rezidenciju s potencijalom dodatne zarade. Zahvaljujući mogućnosti dogradnje i važećoj građevinskoj dozvoli, ova parcela na kojoj se nalazi kuća omogućuje daljnji razvoj prema vlastitim potrebama.

Cijena je na upit, primaju se ponude.
Zainteresiran kupcima možemo priložiti analizu parcele od strane projektanta.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
200 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
4
Kupaonice
2
Namješteno
Ne
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Grijanje
Centralno, pogon na drva
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1
Cijena po m²
0 €/m²
New
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

B

Virtualni obilazak
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+23
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili