Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 90.000
2.000 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 14. 01. 2026.
Opis

referenca: I34378

Zemljište s upisanim i ucrtanim objektima, 2.000 m2, Krivi put, Senj

U naselju Krivi put kraj grada Senja nalazi se građevinsko zemljište površine od 2000m2.

Parcela se u potpunosti nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja s vlastitim izvorom vode (bunar). Na parceli se nalaze se dva srušena stara objekta koja su ucrtana i upisana kroz katastar i gruntovnicu što olakšava buduću izgradnju. Veći objekt je tlocrtne površine 214 m2 a manji 33 m2.

Minimalna građevna površina parcele iznosi 500 m2, a površina izgradivosti iznosi 30% od građevne površine parcele.
Okružena je s dva prometna pravca, priključak struje u neposrednoj blizini dok na tom području kanalizacijska mreža nije izvedena.

Ovo zemljište je idealno za one koji traže mir i okruženje ispunjeno zelenilom i netaknutom prirodom. U neposrednoj blizini postoje brojne planinarske staze koje će Vas voditi u otkrivanje Velebita. Zbog svoje pozicije i okruženja parcela ujedno može biti dobra prilika investicijskog karaktera u svrhu ekoturizma.

Do grada Senja gdje se nalaze svi potrebni sadržaji je 20 minuta autom, a izlaz s autoceste kod čvora Žuta Lokva udaljen je 30 minuta vožnje.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
2.000 m²
Pristup cesti / pravo prolaza
Na autocesti
Informacije o cijeni
Cijena
€ 90.000
Cijena po m²
45 €/m²
New
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+8
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili