Dvosobni stan novo, drugi kat, Icici, Ika, Opatija
€ 912.000
2
139 m²
2
2
Balkon
Namješteno
Bilješka
dodati
Oglas ažuriran 30. 01. 2026.
Opis
referenca: 2671
A5 rezidencija na drugom katu A5 je profinjena rezidencija na drugom katu koja nudi 139 m2 ( ukupna neto površina stana (s koeficijentima): 120.11 m2 ) suvremene udobnosti i izuzetan pogled na Jadran. Sa svoje prostrane terase apartman se otvara prema a upečatljiva panorama cijelog Kvarnerskog zaljeva, Opatije i okolnih otoka, pružanje povišenog obalnog iskustva bez ulaska na teritorij penthouse.
Iznutra, A5 ima dvije dobro opremljene spavaće sobe, dvije elegantne kupaonice, hodnik, ostavu i velikodušan dnevni boravak s otvorenim prostorom neprimjetno povezan s kuhinjom.
Sa svojim privatnim spremištem i parkirnim mjestom, ova rezidencija je idealan izbor za one koji traže luksuzan, miran dom u Ičićima — samo nekoliko trenutaka od plaža, marina i Opatijiski profinjeni primorski način života.
Voda: da Centralno grijanje: da Struja: da Gradski vodovod: da Telefon: da Asfaltni put: da Klima uređaj: da Gradska kanalizacija: da Energetski razred: Energetski certifikat je u izradi Građevinska dozvola: da Portafon: da Satelitska televizija: da Internet: da Parkirna mjesta: da Park: da Fitness: da Sportski centar: da Igralište: da Pošta: da Udaljenost od mora: 250 Banka: da Vrtić: da Trgovina: da Škola: da Javni prijevoz: da Blizina mora: da Kino: da Kotlovnica: da Balkon: da Namješteno: da Pogled na more: da Godina izgradnje: 2026 Tip stana: u stambenoj zgradi Sustav grijanja: Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Ako želite znati više, možete razgovarati s Danijel Rubeša.