Samostojeća vila u izgradnji u Karigadoru
U mirnom naselju Karigador trenutno se gradi moderna samostojeća vila ukupne stambene površine 185 m, koja će biti dovršena 2026. godine. Ova nekretnina pruža budućem vlasniku jedinstvenu priliku da unutrašnjost prilagodi svojim željama i potrebama, stvarajući dom po vlastitim standardima.
Ukupna površina prizemlja iznosi 124,29 m, dok je korisna površina prizemlja 113,15 m. Prvi kat ima ukupno 73,08 m, a korisna površina iznosi 71,04 m.
Kuća se nalazi na parceli od 675 m, pružajući dovoljno prostora za uređenu okućnicu, vrt, terasu ili prostor za igru i opuštanje na otvorenom.
Unutrašnjost kuće bit će opremljena modernim materijalima i sadržajima, a budući vlasnik moći će odabrati raspored i stil uređenja prema vlastitim preferencijama. Planirano je podno grijanje i klima uređaji, osiguravajući udobnost tijekom cijele godine.
Jedna od najvećih prednosti ovog projekta je prekrasan pogled s balkona na more i okolni pejzaž Karigadora, savršen za jutarnju kavu ili uživanje u zalasku sunca u mirnom okruženju.
Okolica nudi brojne mogućnosti za aktivan život, uključujući biciklističke i pješačke staze, a u blizini je planirana izgradnja golf terena, što dodatno povećava atraktivnost lokacije. Samo nekoliko minuta vožnje do mora omogućuje jednostavan pristup plažama i svim čarima mediteranskog načina života.
Ova vila u izgradnji predstavlja izvanrednu priliku da postanete vlasnik nekretnine koja će u potpunosti odražavati vaš stil života i osobne preference.