Dupleks Pješčana Uvala, Medulin, Pješčana Uvala, Vinkuran, Medulin

€ 619.000
5
300 m²
2
Ne

Bilješka

Oglas ažuriran 12. 03. 2026.
Opis

referenca: 444

Kuća, Pješčana uvala, 75 m od mora + apartman + radiona

Na prodaju je velika samostojeća kuća u Pješčanoj Uvali, smještena na izuzetnoj lokaciji samo 75 metara od mora i 250 metara od uređene plaže, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se prodaje po atraktivnoj cijeni od 2.063 EUR/m², što je rijetka prilika za kupnju nekretnine na ovoj prestižnoj lokaciji.

Ukupna površina kuće iznosi 300 m², a sastoji se od tri etaže i prostrane okućnice površine 554 m².

Suteren

Suteren kuće, zbog konfiguracije terena, ima položaj prizemlja u odnosu na dvorište. U tom dijelu nalazi se:
• apartman koji se iznajmljuje turistima,
• garaža,
• radiona.

Radionu je moguće prenamijeniti u dodatni apartman, čime bi kuća dobila još veći potencijal za turistički najam. Ispred tog dijela kuće nalazi se zelena površina, gdje postoji mogućnost izgradnje bazena.

Glavni dvoetažni stan

S druge strane kuće, s pristupom s ceste, ulazi se u veliki dvoetažni stan. Na prvom katu nalaze se:
• prostrani dnevni boravak,
• kuhinja,
• WC,
• velika terasa.

Na drugom katu nalaze se:
• tri spavaće sobe,
• kupaonica,
• dvije terase.

Sve prostorije su prostrane i svijetle, a s terasa se pruža prekrasan pogled na more.

Okućnica površine 554 m² lijepo je uređena i održavana. U vrtu je posađeno ukrasno bilje poput bugenvilije, palmi, limuna, lavande, hortenzija, kivija. Na natkrivenom parkiralištu ima mjesta za tri automobila, a u dvorištu postoji mogućnost izgradnje bazena.

Prednosti nekretnine:
• 75 m od mora,
• 250 m od uređene plaže,
• pogled na more,
• ukupna površina kuće 300 m²,
• okućnica 554 m²,
• mogućnost dva ili više apartmana,
• natkriveni parking za 3 vozila,
• mirna i atraktivna lokacija.

Pješčana Uvala jedno je od najpoznatijih turističkih mjesta u okolici Pule, poznato po prekrasnim plažama, restoranima i kristalno čistom moru.

Ova nekretnina idealna je za kupce koji žele živjeti blizu mora, ali i za investitore koji žele kombinirati stanovanje i turistički najam apartmana.

U prikazanu cijenu uključena je agencijska provizija i sastav ugovora o kupoprodaji. Posredovanje je besplatno za kupca!

Kontakt:
Milena Brlek, univ.spec.iur
Licencirana agentica za posredovanje u prometu nekretninama
Visokokvalificirana stečajna upraviteljica

Mob: +385 99 703 1844
Mail: milena@likvidus.hr
www.likvidus.hr

 
 

ID CODE: 444

Milena Brlek
Direktor
Mob: +385 99 7031 844
Tel: +385 99 7031 844
E-mail: milena@likvidus.hr
www.likvidus.hr
Značajke
Vrsta
Dupleks
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
300 m²
Prostorije
5
Spavaće sobe
3
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 619.000
Cijena po m²
2.063 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+24
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili