Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 99.000
640 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 04. 05. 2026.
Opis

referenca: ZG886885

ZAGREB - PERJAVICA - građevinsko zemljište 640 m2

Prodaje se građevinsko zemljište površine 640 m, smješteno u mirnom dijelu Perjavice (zapadni dio Zagreba).

Parcela je pravilnog, pravokutnog oblika, što omogućuje jednostavno planiranje i gradnju.

Sva potrebna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini (struja, voda, pristupni put), što dodatno olakšava realizaciju budućeg projekta.

Lokacija je idealna za izgradnju obiteljske kuće u zelenom i tihom okruženju, a istovremeno dobro povezana s ostatkom grada.

U slučaju interesa, postoji i mogućnost kupnje susjedne parcele površine 641 m, čime se dobiva veća cjelina pogodna za veću investiciju ili komforniji životni prostor.

Za više informacija i razgledavanje slobodno nam se obratite.

Draženka Blazinarić
+385 91 796 2322
drazenka.blazinaric@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: ZG886885

Draženka Blazinarić
Asistent u posredovanju
Mob: 091/796-2322
Tel: 022/646-360, 022/646-361
E-mail: drazenka.blazinaric@dogma-nekretnine.com
www.dogma-dalmacija.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Draženka Blazinarić.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
640 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 99.000
Cijena po m²
155 €/m²
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+2
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili