Trosobni stan novo, prvi kat, Baderna - Matulini, Poreč

€ 326.554
3
91 m²
1
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 04. 05. 2026.
Opis

referenca: IS1520845

POREČ, okolica Modernih 82 m, Novogradnja s liftom, Velika terasa i 2 Parkinga

Prodaje se prostran stan (oznaka Stan 4) u novogradnji u okolici Poreča, svega nekoliko minuta vožnje od centra Poreča i mora. Stan se nalazi na 1. katu moderne zgrade opremljene liftom, što je rijetkost i velika prednost kod manjih stambenih objekata.

Osnovne karakteristike:

Površina: Neto korisna površina iznosi 91,9 m (zatvoreni prostor 68,5 m + natkrivena terasa 21,4 m).

Raspored: Moderan "open-space" dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonica, dodatni gostinjski WC i hodnik.

Orijentacija: Dnevni dio i terasa su južne/jugozapadne orijentacije, što jamči obilje sunca i prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.

Terasa: Impresivna natkrivena terasa od 21,4 m idealna za opuštanje i vanjsko blagovaonice.

Oprema i prednosti:

Energetski razred A+

Klima uređaji u svim prostorijama i podno grijanje u kupaonici.

Kvalitetna PVC stolarija s komarnicima i električnim roletama.

2 pripadajuća parkirna mjesta ispred zgrade.

Vlastito spremište u prizemlju zgrade (2,9 m).

Zgrada je u fazi izgradnje, a planirani završetak radova i useljenje predviđeni su za jesen 2026. godine. Idealna nekretnina za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam.

ID KOD AGENCIJE: IS1520845

Edvard Tomak
Asistent u posredovanju
Mob: 091/200-6034
Tel: +385 51 341 080
E-mail: edvard.tomak@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Edvard Tomak.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1 kat
Površina
91 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Informacije o cijeni
Cijena
€ 326.554
Cijena po m²
3.589 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili