Dvosobni stan Novigrad, Novigrad

€ 370.000
2
92 m²
1
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 07. 05. 2026.
Opis

referenca: EUROVILLA-742921

Istra, Novigrad, moderan stan 92 m² s velikom terasom 700 m od mora

U ponudi je atraktivan i pažljivo koncipiran stan ukupne površine 92 m², smješten na prvom katu moderne novogradnje s povoljnim omjerom privatnosti i dostupnosti — svega 700 m do obale i oko 1 km do živahnog gradskog središta. Stan otvara prostrani ulazni dio koji vodi u veliki otvoreni dnevni ambijent: kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak integrirani su u moderan open‑space koncept koji očarava prirodnim svjetlom i povezuje se s velikom natkrivenom terasom zahvaljujući velikim staklenim površinama.Dvije dobro dimenzionirane spavaće sobe pružaju mir i udobnost; glavna spavaća soba ima vlastitu terasu što dodatno povećava kvalitetu boravka. Glavna kupaonica opremljena je sustavom podnog grijanja za ugodniji komfor, a u stanu je dodatno gostinjski WC. Klima‑uređaji osiguravaju ugodnu mikroklimu u ljetnim mjesecima. Parcela sadrži rezervirano parkirno mjesto, što je značajna prednost u ovoj zoni.Zahvaljujući vrhunskoj izvedbi, svijetlom ambijentu i izvrsnoj lokaciji, nekretnina je izvrsna kupovina za obiteljsku namjenu, ali i privlačna investicija za turistički najam.Prodavatelj nekretnine je pravna osoba te je u navedenu cijenu uključen PDV. Kupac ne plaća porez na promet nekretnina.Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 742921
Ako želite znati više, možete razgovarati s Mojca Hlupič.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1
Površina
92 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Terasa
Da
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
1
Površina
92,0 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
92,0 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 370.000
Cijena po m²
4.022 €/m²