Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 320.000
2.550 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: Z11624

Vrbnik, Investicijsko zemljište za 4 vile na otoku Krku 2550 m2

Okolica Vrbnika investicijska prilika na otoku Krku!

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 2550 m smješteno u mirnom i zelenom okruženju, svega 4000 m od mora i prekrasnih plaža otoka Krka.

Zemljište predstavlja izvrsnu priliku za investitore zahvaljujući mogućnosti gradnje čak 4 objekta, svaki s dvije nadzemne etaže i podrumom, što omogućuje realizaciju luksuznih vila s bazenima, kuća za odmor ili modernog turističkog projekta.

Lokacija pruža savršen spoj privatnosti, prirode i autentičnog mediteranskog ambijenta, dok se infrastruktura nalazi u neposrednoj blizini terena, što dodatno olakšava i ubrzava početak gradnje.

Za više informacija kontaktirajte :
Adriana Klemen
091/735-8882

ID KOD AGENCIJE: Z11624

Adriana Klemen
Agent s licencom
Mob: 091/735-8882
Tel: 051 564 890
E-mail: adriana.klemen@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Adriana Klemen.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
2.550 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 320.000
Cijena po m²
125 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili