Trosobni stan novo, međukat, Primošten

€ 281.200
3
76 m²
1
M
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: DA100067528

PRIMOŠTEN-STAN S POGLEDOM NA MORE

Prodaje se atraktivan stan smješten na izuzetno mirnoj lokaciji u Primošten, svega nekoliko minuta hoda od mora. Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa samo 7 stanova, što osigurava mir i privatnost.
Ukupna zatvorena površina stana iznosi 64 m, a sastoji se od:
hodnika 2,20 m
prostrane kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom 31,28 m
kupaonice/WC-a 5,80 m
dvije spavaće sobe 12,92 m i 12,10 m
Iz dnevnog boravka izlazi se na prostranu loggiu površine 15,67 m s prekrasnim pogledom na stari dio Primoštena.
Oprema i kvaliteta gradnje
Zgrada i stanovi bit će opremljeni visokokvalitetnim materijalima i suvremenom opremom:
toplinska izolacija fasade minimalne debljine 10 cm
protuprovalna i protupožarna ulazna vrata renomiranog proizvođača
PVC stolarija s električnim roletama i komarnicima
staklene ograde na balkonima i loggiama
vrhunska sanitarna oprema poznatih proizvođača (Laufen, Roca, Hansgrohe i dr.)
moderne i elegantne podne i zidne pločice
Stanu pripada i jedno vanjsko parkirno mjesto.
Odlična prilika za miran obiteljski život, odmor ili turističku investiciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija na hrvatskoj obali.

ID KOD AGENCIJE: DA100067528

Ante Goleš
Agent s licencom
Mob: 099/222-3054
Tel: 022/646-360, 022/646-361
E-mail: ante.goles@dogma-nekretnine.com
www.dogma-dalmacija.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Ante Goleš.
Površina
76 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Balkon
Ne
Terasa
Da
Informacije o cijeni
Cijena
€ 281.200
Cijena po m²
3.700 €/m²
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+11
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili