Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 135.000
1.018 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: IS1521153

Građevinsko zemljište u centru Labina

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.018 m, smješteno na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji u blizini centra Labina.

Parcela pravilnog oblika omogućuje jednostavno projektiranje i gradnju obiteljske kuće ili investicijskog objekta. Ima osiguran pristupni put, a kompletna infrastruktura nalazi se u neposrednoj blizini.

Lokacija nudi idealan balans između privatnosti i praktičnosti, s brzim pristupom svim važnim sadržajima poput trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.

Odlična prilika za ulaganje ili izgradnju doma na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okolici.

Ukoliko želite biti dio ove prekrasne priče, nazovite. Čekamo Vas!

LORENA KOGEJ
Agent s licencom
Mob 091/738-7200
Telefon 052/639-276
lorena.kogej@dogma-nekretnine.com

SANDRA MILETIĆ
Agent s licencom
Mob 091/988-5843
Telefon 052/639-276
sandra.miletic@dogma-istra.com

ID KOD AGENCIJE: IS1521153

Lorena Kogej
Agent s licencom
Mob: 091/738-7200
Tel: 052/639-276
E-mail: lorena.kogej@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Lorena Kogej.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
1.018 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 135.000
Cijena po m²
133 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili