Obiteljska kuća 127 m², Veliko Trgovišće

€ 90.000
5
127 m²
2
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: ZG887091

PRILIKA OAZA MIRA

Na svega 30 minuta vožnje od Zagreba, u mirnom okruženju Velike Erpenje, smještena je ova šarmantna kuća na brdu, s prekrasnim otvorenim pogledom na crkvu Sv. Tri Kralja i prirodu koja ju okružuje.

Nekretnina nudi iznimnu privatnost, tišinu i autentičan ugođaj života u prirodi. Jutra ovdje započinju uz zvukove ptica i mir koji je danas rijetkost idealno za bijeg od gradske užurbanosti ili kao investicija za odmor i najam.

Kuća se sastoji od dva odvojena stambena prostora:

- stan u prizemlju
- visoko prizemlje s potkrovljem

Uz kuću se nalaze i dvije kleti jedna namijenjena za pohranu drva, dok druga može poslužiti kao ostava ili se prenamijeniti prema željama budućeg vlasnika (npr. radionica, hobi prostor ili slično).

Posebnu vrijednost daje zemljište površine preko 8.700 m (od čega je 700 m uređena okućnica uključena u cijenu), koje prema važećim planovima u narednom razdoblju prelazi u građevinsku zonu, što predstavlja značajan investicijski potencijal.

Grijanje je riješeno putem kamina i infracrvenih grijalica.

Ova nekretnina savršen je izbor za one koji traže mir, prirodu i privatnost, ali i priliku za dugoročnu investiciju.

Cijena je podložna korekciji za ozbiljnog kupca.

ID KOD AGENCIJE: ZG887091

Lana Babić
Asistent u posredovanju
Mob: 099/376-6677
Tel: 01/647-3011
E-mail: lana.babic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Lana Babić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Površina
127 m²
Prostorije
5
Kupaonice
Cijena
€ 90.000
Cijena po m²
709 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+10
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili