Dvosobni stan novo, prvi kat, Čakovec

€ 154.570
2
46 m²
1
1
Da

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: VZ3694

Moderan 2-sobni stan 46,3 m s prostranom lođom (10 m)

U ponudi je moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Čakovec, ukupne površine 46,3 m, uz dodatnu natkrivenu lođu od 10,0 m. Stan je idealan za parove, samce ili kao sigurna investicija za najam, a odlikuje se praktičnim rasporedom prostorija i ugodnom atmosferom koja pruža maksimalnu udobnost svakodnevnog života.

Ulaskom u stan dolazi se u predvorje (hall) površine 2,5 m, koje vodi u središnji prostor. Dnevni boravak s blagovaonicom površine 19,9 m povezan je s kuhinjom od 5,9 m u modernom open space konceptu, stvarajući svijetao i prozračan prostor za boravak, opuštanje i druženje.

Stan sadrži i spavaću sobu od 10,1 m, kupaonicu površine 4,9 m te gospodarski prostor od 3,0 m, što osigurava dodatnu praktičnost i funkcionalnost.

Poseban adut stanu daje prostrana natkrivena lođa od 10,0 m, idealna za uživanje na svježem zraku, opuštanje i boravak tijekom cijele godine.

Čakovec je miran i ugodan grad za život, s razvijenom infrastrukturom i brojnim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, trgovine, zdravstvene ustanove te sportski i rekreativni sadržaji, što ovu nekretninu čini izvrsnim izborom za kvalitetan svakodnevni život.

Uz stan postoji mogućnost kupnje vanjskog parkirnog mjesta ili garažnog mjesta, kao i spremišta, čime se dodatno povećava praktičnost i vrijednost nekretnine.

Ovaj stan u novogradnji predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, funkcionalnosti i atraktivne lokacije, što ga čini odličnom prilikom za kupnju doma ili investiciju u Čakovcu.

Za dodatne informacije i razgledavanje, slobodno se javite.

ID KOD AGENCIJE: VZ3694

Noa Lukačić
Asistent u posredovanju
Mob: 092/326-5703
Tel: 042/562-017
E-mail: noa.lukacic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com

Verner Šoković
Asistent u posredovanju
Mob: 099/196-8698
Tel: 042/562-017
E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Noa Lukačić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
1 kat
Dizalo
Da
Površina
46 m²
Prostorije
2
Spavaće sobe
2
Kupaonice
1
Cijena
€ 154.570
Cijena po m²
3.360 €/m²

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+4
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili