Poljoprivredno zemljište za Prodaja

€ 135.000
2.231 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 08. 05. 2026.
Opis

referenca: DA100067508

Vir poljoprivredno zemljište 2231 m, povoljno

Prodaja poljoprivrednog zemljišta Vir

Na prodaju poljoprivredno zemljište na otoku Viru, smješteno na mirnoj lokaciji, idealno za dugoročno ulaganje.

Površina: 2231 m
Ukupno: 135.000
Namjena: poljoprivredno zemljište
Lokacija: mirno područje

Zemljište se nalazi u ugodnom okruženju te predstavlja odličnu priliku za kupnju po povoljnoj cijeni.

Za više informacija i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.

ID KOD AGENCIJE: DA100067508

Mauro Bobić
Agent s licencom
Mob: 099/627-2163
Tel: 023/551-400
E-mail: mauro.bobic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Mauro Bobić.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Poljoprivredno zemljište
Površina
2.231 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 135.000
Cijena po m²
61 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili