VOJAK - DUGOROČNI NAJAM
Nudimo vam potpuno adaptirani stan koji spaja moderan dizajn s funkcionalnošću nedaleko studentskog kampusa i KBC Sušak.
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja poput trgovina, škola, javnog prijevoza i parkova, što ga čini idealnim izborom za obitelj ili pojedince koji traže kvalitetan životni prostor.
Površina stana pažljivo je osmišljena kako bi pružila maksimalnu udobnost idealno za samca, par bez djece, studente....
Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi u prostranu spavaću sobu ispunjenu prirodnim svjetlom, moderno uređene kupaonice te kuhinje s blagovaonicom, koja je opremljena kvalitetnim uređajima i omogućava ugodno kuhanje i druženje.
Zgrada je uredna i dobro održavana, pružajući dodatni osjećaj sigurnosti i komfora.
Stan se nalazi u mirnom okruženju, a istovremeno ima brz pristup glavnim gradskim prometnicama i centru grada.
Oko zgrade ima dovoljno parkirnih mjesta.
Jedan od velikih aduta ovog stana jest njegova trenutna dostupnost uselite se odmah i uživajte u svim njegovim prednostima.
Idealna nekretnina za one koji traže spoj moderne estetike, praktičnosti i izuzetne lokacije.
Za više informacija ili dogovor za razgledavanje, kontaktirajte direktno agenta:
Fuad Hašić +385994549900
ID KOD AGENCIJE: N4872
Fuad Hašić
Asistent u posredovanju
Mob: 099/454-9900
Tel: 051 564 890
E-mail: fuad.hasic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com