Građevinsko zemljište za Prodaja

€ 580.000
10.090 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: IS1521192

Građevinsko-poljoprivredno zemljište Vižinada

Na prodaju atraktivno zemljište u srcu Istre, smješteno u mirnom i autentičnom okruženju Vižinade. Nekretnina obuhvaća 7.500 m građevinskog zemljišta te dodatnih 2.590 m poljoprivrednog zemljišta, pružajući brojne mogućnosti za investiciju, turistički projekt ili izgradnju luksuzne kuće za odmor.

Zemljište se nalazi neposredno uz cestu, što omogućuje jednostavan pristup i odličnu povezanost. Infrastruktura je dostupna uz samu parcelu struja se nalazi na rubu zemljišta, dok kanalizacija prolazi uz cestu.

Posebnu vrijednost ovoj lokaciji daje njezino okruženje u neposrednoj blizini nalaze se poznate istarske vinarije Deklić i Ferenac, kao i agroturizam Selo Mekiši, što dodatno doprinosi autentičnom istarskom ugođaju i turističkom potencijalu.

Ako tražite mir, prirodu i investicijsku priliku u jednom od najpoželjnijih dijelova Istre, ovo zemljište predstavlja odličan izbor.

Za sva dodatna pitanja, slobodno nas kontaktirajte:

Arbenesha Zallaj
Asistent u posredovanju
+385957171738
arbenesha.zallaj@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: IS1521192

Arbenesha Zallaj
Asistent u posredovanju
Mob: 095/717-1738
Tel: 052/639-390
E-mail: arbenesha.zallaj@dogma-nekretnine.com
www.dogma-nekretnine.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Arbenesha Zallaj.
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Građevinsko zemljište
Površina
10.090 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 580.000
Cijena po m²
57 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili