Četverosobni stan novo, suteren, Okrug

€ 611.520
4
145 m²
2
S
Terasa

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: ST5490

LUKSUZNA NOVOGRADNJA U SRCU ČIOVA S POGLEDOM NA MORE S3

LUKSUZAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I PRIVATNOM ROOF TERRACE ČIOVO

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čiovu, u sklopu ekskluzivne boutique zgrade sa svega tri luksuzne stambene jedinice, smjestio se impresivan penthouse koji predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, privatnosti i vrhunskog mediteranskog načina života.

Ovaj jedinstveni penthouse ukupne neto površine 123,1 m, uz dodatnih 22,5 m terasa, pruža izniman komfor i eleganciju u svakom detalju.
Prostor je pažljivo osmišljen kako bi zadovoljio najviše standarde suvremenog stanovanja, a obilje prirodnog svjetla i velike staklene stijene dodatno naglašavaju prozračnost interijera i otvoreni panoramski pogled prema moru.

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s modernom kuhinjom i blagovaonicom, više elegantnih spavaćih soba, luksuzno uređenih kupaonica te prostranih terasa stvorenih za potpuni hedonizam i uživanje u mediteranskom ambijentu.

Posebnu ekskluzivnost ovoj nekretnini daje privatna rooftop terasa smještena iznad apartmana, namijenjena isključivo ovom penthouseu.
Na terasi je predviđen jacuzzi, stvarajući jedinstvenu privatnu oazu za opuštanje i uživanje u spektakularnom pogledu na more i zalaske sunca.

Pri gradnji i opremanju koristit će se vrhunski materijali i premium oprema podno grijanje, klima uređaji, moderna ALU/PVC stolarija, velike staklene stijene i suvremena tehnološka rješenja koja osiguravaju maksimalnu udobnost i energetsku učinkovitost.

Penthouseu pripada garaža te dva vanjska parkirna mjesta.

Projekt je trenutno u početnoj fazi rekonstrukcije i izgradnje, s planiranim početkom radova u 09/2026., dok je završetak i useljenje predviđeno za 06/2027. godine.

Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu savršen spoj luksuza, privatnosti, spektakularnog pogleda i vrhunske lokacije, idealan za one koji traže ekskluzivnu nekretninu bez kompromisa.

Za više informacija i dogovor privatnog razgledavanja slobodno me kontaktirajte:

PETRA IVELJIĆ
GSM: +385 95 396 0095
E-mail: petra.iveljic@dogma-nekretnine.com

ID KOD AGENCIJE: ST5490

Petra Iveljić
Asistent u posredovanju
Mob: 095/396-0095
Tel: 01/647-3011
E-mail: petra.iveljic@dogma-nekretnine.com
www.dogma-zagreb.com
Ako želite znati više, možete razgovarati s Petra Iveljić.
Površina
145 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
4
Kupaonice
2
Balkon
Ne
Terasa
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži
Informacije o cijeni
Cijena
€ 611.520
Cijena po m²
4.217 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2026
  • Stanje

    Novo / U izgradnji
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+2
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili