Trosobni stan Centar, Arena, Pula

€ 555.000
3
101 m²
3

Bilješka

Oglas ažuriran 11. 05. 2026.
Opis

referenca: EUROVILLA-258738

Pula, Centar, tri uređene stambene jedinice s vrtom i parkingom u strogom centru

Izdvajamo iz naše ponude tri odvojene stambene jedinice u strogom centru Pule, smještene na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, restorana, trgovina i kulturnih znamenitosti grada.Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju, turistički najam ili kombinaciju stanovanja i iznajmljivanja.• Prva stambena jedinica uređena je kao moderan studio apartman te se sastoji od kupatila, prostora za druženje i boravak te galerije na kojoj je smješten spavaći dio.• Druga stambena jedinica sastoji se od prostrane spavaće sobe, dugog hodnika, kupatila te kuhinje s blagovaonom, pružajući funkcionalan i ugodan raspored prostora.• Treća, ujedno najveća stambena jedinica, obuhvaća ulazni hodnik, kupatilo, prostranu kuhinju s blagovaonom i ostavom, dnevni boravak s galerijom na katu te veliku i komfornu spavaću sobu.Stanu pripada dio vrta koji se zajednički koristi s drugim stanarima u zgradi, te veliki plus je svakako parking mjesto.Sve jedinice odlikuju se odličnim rasporedom i velikim potencijalom za turističku ili dugoročnu namjenu. Lokacija u samom centru Pule omogućava vrhunsku povezanost i autentičan gradski način života.Za sva dodatna pitanja i dogovor oko razgleda stojimo Vam na raspolaganju.... Više na eurovilla.hr, ID: 258738
Ako želite znati više, možete razgovarati s Nikola Baltić.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
3
Površina
101 m²
Prostorije
3
Spavaće sobe
3
Detalji površine

Stambeni prostor

Kat
3
Površina
101,9 m²
Koeficijent
100%
Vrsta površine
Glavni
Komercijalna površina
101,9 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 555.000
Cijena po m²
5.495 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+18
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili