Obiteljska vila 430 m², Dubrovnik

€ 1.690.000
5+
430 m²
3+

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 2051/20

Kamena vila s bazenom i pogledom na more

Na prodaju je impresivna kamena vila smještena svega nekoliko kilometara od Dubrovnika, u mirnom okruženju koje pruža visoku razinu privatnosti i potpuni mediteranski ugođaj.

Ova jedinstvena nekretnina spoj je tradicionalne dalmatinske arhitekture i modernog komfora.

Tlocrtne je površine 115 m2 i raspoređena je na četiri etaže. Na prvoj etaži nalazi se dnevni dio, spavaća soba, dvije kupaonice, teretana i salon za biljar što ovu razinu čini idealnom za opuštanje i rekreaciju. Druga etaža ima zaseban ulaz i nudi prostran i svijetao stan s otvorenim konceptom dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Uključuje i dvije spavaće sobe, kupaonicu, zaseban toalet i veliku lođu koja služi kao dodatno mjesto za odmor i druženje s pogledom na zaljev.

Na višim etažama raspoređeno je dodatnih pet komfornih spavaćih soba i pet kupaonica, uz izlaz na prostranu terasu s koje se pruža pogled na more i okolnu prirodu.

Okućnica vile je pažljivo uređena- hortikulturno održavan vrt s mediteranskim biljem i raskošnim stablom masline. Kameni zidovi i popločeno dvorište dodatno naglašavaju autentičnost ovog prostora. Vanjski sadržaji uključuju natkrivenu terasu, bazen sa sunčalištem, ljetnu kuhinju, vanjski kamin , više pomoćnih prostorija te garažu s dva parkirna mjesta.

Cijeli prostor zamišljen je tako da pruža privatnost i mogućnost uživanja na otvorenom tijekom cijele godine.

Vila se nalazi u mjestu koje je poznato po ljetnikovcima dubrovačkih plemićkih obitelji, očuvanoj arhitekturi i bogatoj tradiciji. Ljubiteljima prirode na raspolaganju je šetnica koja vodi kroz borovu šumu uz more i niz uvala. Osim što nudi mir i autentičnost, lokacija je izvrsno polazište za istraživanje Dubrovnika, Elafitskih otoka, Pelješca i drugih atraktivnih destinacija u okolici.

Ima već razvijeni poslovni sustav turističkog najma te je registrirana za smještaj većeg broja osoba, čime predstavlja izvrsnu investiciju za turističko poslovanje. Istovremeno, zbog svoje funkcionalnosti, mirne lokacije i sadržaja, izuzetno je pogodna za obiteljski život.

Za sve koji traže nekretninu koja objedinjuje kvalitetu života, mirnu prirodnu okolinu i blizinu jednog od najljepših gradova na svijetu- ova vila predstavlja savršen izbor.

Značajke
Vrsta
Obiteljska vila
Ugovor
Prodaja
Površina
430 m²
Prostorije
5+
Kupaonice
3+
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 u garaži, 1 na zajedničkom parkingu
Ostale karakteristike
  • Bazen
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.690.000
Cijena po m²
3.930 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+21
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili