Obiteljska vila 100 m², Dubrovnik

€ 310.000
2
100 m²
1

Bilješka

Oglas ažuriran 13. 05. 2026.
Opis

referenca: 2026/112

Nekretnina u prvom redu do mora

Dvojna nekretnina na izvrsnoj lokaciji u prvom redu do mora površine zemljišta 124 m2 u blizini Dubrovnika nalazi se na prodaju. Kuća se nalazi na otoku u Dubrovackom arhipelagu.



Nekretnina se sastoji od većeg i manjeg objekta koji su spojeni. Veći objekt je kamena kuća u grubom roh bau s novo stavljenom stolarijom i krovom te zahtjeva potpunu adaptaciju. Manji objekt je spremište.

Kamena kuća osigurava potpunu privatnost te ima ukupno bruto 100 m2 stambenog prostora raspoređenog na dvije etaže:



Prva etaža u prizemlju sastoji se od kupaonice, manje i veće prostorije. Obje prostorije imaju izlaz na terasu od 60m2 ispod koje se nalazi bunar.



Na drugoj etaži u visokom potkrovlju nalazi se prostorija s izlazom na balkon od 4 m2 i terasu od 20 m2.



Svaka od prostorija ima prozor i iz svih soba je prisutan predivan pogled na more. Bitno je napomenuti da postoji projekt sa rasporedom prostorija u kamenoj kući. Prisutna je cijela infrastruktura osim kanalizacije (kuća ima septičku jamu).



Udaljenost od centra Dubrovnika je 8 km zračne linije.

Zbog vrhunske lokacije ova nekretnina idealna je za kupca koji zeli mir, blizinu mora i potpunu privatnost.

Značajke
Vrsta
Obiteljska vila
Ugovor
Prodaja
Površina
100 m²
Prostorije
2
Kupaonice
1
Informacije o cijeni
Cijena
€ 310.000
Cijena po m²
3.100 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+2
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili