Na prodaju je atraktivan dvosoban apartman S5 smješten na prvom katu nove stambene zgrade s ukupno 9 jedinica. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 m od centra Vodica, a do poznate Plave plaže potrebno je 2 minute šetnje.
Apartman je južno orijentiran, izuzetno svijetao i funkcionalan. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom koji se nastavlja na natkrivenu terasu – idealnu za uživanje u ljetnim večerima. Tu su i dvije spavaće sobe, kupaonica, te zaseban toalet s praonicom. Apartmanu pripada i jedno parkirno mjesto.
Visoki standard opreme uključuje:
• Podno grijanje u dnevnom boravku i kupaonici
• Klima uređaji u svim sobama
• Moderna stolarija i ulazna vrata Gealan S8
• Keramičke pločice Marazzi
• Slavine i tuševi Hansgrohe
• Električni podizači roleta + komarnici
• Zgrada ima lift
• Moderna arhitektura i kvalitetna gradnja
Vodice su jedan od najpoželjnijih turističkih gradova na Jadranu, poznate po dugim plažama, kristalno čistom moru, bogatoj gastronomskoj ponudi i brojnim ljetnim događanjima. U blizini se nalaze Nacionalni parkovi Krka i Kornati, a odlična prometna povezanost i blizina dvije zračne luke dodatno podižu atraktivnost lokacije.
Kupac ne plaća 3% poreza na promet nekretnina.
Za više informacija i razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte!
U oglasu su korišteni renderi.
U ponudi su dodatno i sljedeći apartmani:
S2 - 81,21 m2 - 365.000,00 eura
S4 - 97,55 m2 - 430.000,00 eura
S6 - 107,49 m2 - 480.000,00 eura
S7 - 97,52 m2 - 487.000,00 eura
S8 - 78,82 m2 - 394.000,00 eura
S9 - 107,49 m2 - 540.000,00 eura
Posrednička naknada se naplaćuje prema Općim uvjetima poslovanja agencije.
Za više informacija:
Danijela Ćopić
Tel: +385 95 5504260
Email: info@adriatic-realty.com
Web: https://www.adriatic-realty.com/
ID NEKRETNINE: S105