Istra, Poreč, Višnjan
Prodaje se obiteljska kuća po principu "ključ u ruke".
Kuća se sastoji od dva kata- dvije etaže. U prizemlju se nalazi spavaća soba sa kupatilom i terasom, kuhinja i blagovaona, te dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, na bazen i sunčalište.
Na katu se nalaze dvije spavaće sobe, svaka sa svojim kupatilom i terasom.
Kuća je za sada uzidana do faze "roh -bau". Vlasnik bi za budućeg kupca kuću dovršio do faze "ključ u ruke". S obzirom da je kuća u "roh bau" fazi , vlasnik može dosta toga urediti prema svojim željama i potrebama, ali sve u dogovoru i vrijednostima koje je prodavatelj zamislio.
Kuća se nalazi na jako lijepoj i mirnoj lokaciji, za uživanje u prirodi. Sadržaji potrebni za svakodnevni život nalaze na par kilometara od kuće.
Interesantna nekretnina, za one koje vole uživati u prirodi, za one koji bi željeli uložiti svoj novac kao investiciju i najam, ili za obitelji koje žele miran život u malom mjestu.
Za sve info slobodno nazovite na:
Mob: 00385 98 849768
info@parentium-nekretnine.com
ID: 1413
Agent s licencom: Martina Ritoša