1/10
map icon

Jednosobni stan prizemlje, Dramalj, Klanfari, Crikvenica

Crikvenica
€ 168.000
1 prostorija
141 m²
1 kupaonica
Kat PR

Bilješka

Oglas ažuriran 27. 07. 2025.
Opis

referenca: 7485

Odlična investicija! Vaš kutak mira u Dramlju – stan s okućnicom i terasom

U mirnom priobalnom mjestu Dramalj, svega desetak minuta hoda do mora, smjestio se ovaj šarmantni stan koji spaja udobnost, privatnost i autentičan mediteranski ugođaj. Smješten u prizemlju kuće s jednim katom, stan je idealan za one koji traže kutak za odmor, ali i kao investiciju za najam.

Stan površine 27,38m² sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i natkrivene terase od 16,18m². Dodatnu vrijednost daje prostrano dvorište ukupne površine 97,79 m². U dvorištu se nalazi kameni roštilj, a postoji i mogućnost izgradnje natkrivenog vanjskog prostora – idealno za ljetna druženja s obitelji i prijateljima.

Unutrašnjost stana nedavno je kompletno renovirana – postavljena je nova stolarija, keramičke pločice, laminat, te nova kupaonica i kuhinja s elementima. Stan ima vlastita digitalna brojila za vodu i struju, a grijanje i hlađenje omogućuje klima uređaj.

Besplatan parking dostupan je u ulici ispred kuće, a u blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za svakodnevni život, uključujući trgovine, restorane i autobusnu liniju koja vodi do Rijeke.

Ako tražite nekretninu koja nudi osjećaj privatnosti, predivan pogled na more i veliku okućnicu za uživanje na otvorenom, ovaj stan u Dramlju mogao bi biti pravi izbor.

Agencijska provizija iznosi 3%+PDV od postignute kupoprodajne cijene.

Slobodno nas kontaktirajte za sve dodatne informacije ili dogovor oko razgleda.

Nika Drkula

+ 385 99 163 5570

nika@palace.agency
Ako želite znati više, možete razgovarati s Nika Drkula.
Značajke
Vrsta
Stan
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Površina
141 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
1
Kupaonice
1
Informacije o cijeni
Cijena
€ 168.000
Cijena po m²
1.191 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2000
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+7 fotografija
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili