Kamena kuća(U NIZU KUĆA) na idiličnoj lokaciji u centru mjesta – potrebna renovacija
Ova nekretnina je tradicionalna kamena kuća kojoj je potrebna unutarnja obnova, smještena na prekrasnoj mediteranskoj lokaciji, svega nekoliko koraka od plaže u Orebiću, na poluotoku Pelješcu.
Kuća se nalazi otprilike 50 metara od mora i lijepe plaže. Kafići, restorani, trgovine, plaže i razni sadržaji dostupni su pješice u svega nekoliko minuta.
Iako je unutrašnjost kuće potrebna obnove, krov i fasada su obnovljeni 2017. godine. Kuća je upisana u zemljišne knjige kao stambena jedinica na tri etaže i nudi sljedeći raspored prostorija:
Prizemlje: dnevni boravak, kuhinja, kupaonica
Prvi kat: spavaća soba
Drugi kat: spavaća soba
Uz unutarnje uređenje, ova nekretnina ima veliki potencijal da postane šarmantno obalno utočište. Njezina mirna lokacija u povijesnoj jezgri Orebića pruža opuštajuću i autentičnu mediteransku atmosferu.Javni parking se nalazi u blizini.
Slobodno nas kontaktirajte za više informacija ili za dogovor oko razgleda.
OBAVEZAN POTPIS UGOVORA O POSREDOVANJU!Ekskluzivna isključiva prodaja preko Pello Real Estate(proviziju plaća kupac i iznosi 3,5% + PDV(uključena izrada kupoprodajnog ugovora,uknjižbe vlasništva,prijepis komunalija te upis posjeda)
ID CODE: 717
Frano Radić
Voditelj ureda
Mob: +385996896693
Tel: +385 99 6896 693
E-mail: frano.radic@pello-realestate.com
www.pello-realestate.com