1/2

Kuća u nizu 1 soba, Grožnjan

€ 105.000
1 prostorija
375 m²
Ne Dizalo

Bilješka

Oglas ažuriran 24. 07. 2025.
Opis

referenca: EK-562071

GROŽNJAN KAMENA RUŠEVINA SA PREKRASNIM POGLEDOM

GROŽNJAN, u malenom Istarskom naselju udaljenom 4 kilometra od pitoresenog Grožnjana, prodaje se ova ruševina na dva kata.

Kući je potrebna kompletna renovacija. Okupana suncem tokom cijelog dana, pruža prekrasan pogled na zelenilo. Ispred kuće je ucrtana dodatna štala koja trenutno ne postoji. Uz malo mašte ova nekretnina, mogla bi se sastojati od kuće koja se prostire na dva kata plus potkrovlje. Na prvom katu smjestili bi dnevni boravak, blagavaonicu i gostinjski wc. Na drugom bi bile dvije spavaće sobe, od kojih je moguće jedna na dvije etaže, te kupaonica. U dvorištu bi se štala mogla preurediti u pomoćni objekt konobu. Naravno da se može i bazen tu smjestiti.

Zbog svoje pozicije, ova nekretnina pruža mnogo mogućnosti, ako ste zainteresirani rado ćemo vam ih prezentirati.



Za dodatne informacije obratite nam se sa povjerenjem.
Cijenjeni klijenti, razgled nekretnine moguć je isključivo uz potpisani posrednički ugovor koji je temelj za daljnju suradnju, kao i za naplatu provizije, a sve sukladno Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina.
Značajke
Vrsta
Kuća u nizu | Prosječna klasa nekretnine
Ugovor
Prodaja
Dizalo
Ne
Površina
375 m²
Prostorije
1
Spavaće sobe
0
Balkon
Ne
Terasa
Ne
Informacije o cijeni
Cijena
€ 105.000
Cijena po m²
280 €/m²
New
Energetska učinkovitost
  • Energetski certifikat

    Oslobođeno
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili