Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien iz Opatije u svoju ekskluzivnu ponudu uvrštava uistinu vrlo ukusno uređen i izuzetno ugodan stan na pješačkoj udaljenosti od mora i centra poznatog primorskog ljetovališta Opatije, samo 8 minuta / 500 metara hoda od obalne šetnice Lungomare (120 metara zračne linije od mora).
Stan se nalazi u stambenoj zgradi s ukupno 4 stana i smješten je u njezinom potkrovlju koje međutim zbog konfiguracije okolnog terena, zapravo ima prirodu prizemlja, budući da se sa strane glavnog ulaza u stan nalazi u istoj razini s pristupnom cestom.
Stan ima ukupnu stambenu površinu 80,30 m2 i pripada mu i lođa na jugoistočnoj strani zgrade s predivnim pogledom na more (4,50 m2) i terasa na sjeverozapadnoj strani od 15,5 m2.
Stan ima dvije etaže / polukat i time je vrlo prirodno podijeljen na dnevni i noćni dio.
U donjem dijelu s glavnim ulazom nalazi se ulazni hodnik, veliki otvoreni dnevni boravak / kuhinja / blagovaonica i jedna kupaonica. U niši / kosini iznad kuhinje i blagovaonice nalazi se dodatni prostor za pohranu.
Ispred ulaza u stan na raspolaganju je i prostrana terasa sa sjedećom garniturom, u vrućim ljetnim danima idealna za posluživanje doručka ili jutarnje kave, jer u prijepodnevnim satima je ovdje vrlo ugodna hladovina.
Iz prostora blagovaonice na suprotnoj morskoj strani stana može se izaći na lođu, odakle se pruža predivan otvoreni pogled na more i cijeli Kvarnerski zaljev.
Samo nekoliko stepenica odvaja ovaj dnevni dio stana od mezanina, gdje se nalaze 2 prostrane i vrlo ugodne spavaće sobe i druga kupaonica. I odavde možete čak direktno iz kreveta uživati u fantastičnom pogledu na more.
Što se tiče uređenja i opreme stana, vlasnici su napravili odličan posao i u stanu ništa ne nedostaje. Sve je u gotovo savršenom stanju, potpuno novo ili vrlo malo korišteno, a praktički sve što je na fotografijama osim osobnih stvari ostaje. Stan ostavlja vrlo ugodan dojam i novi vlasnici neće imati nikakva nužna dodatna ulaganja.
Stan ima klima uređaj koji se osim za hlađenje koristi i za grijanje u prijelaznim razdobljima te na svim prozorima su instalirane mreže protiv insekata.
Zgrada u kojoj se stan nalazi smještena je na vrlo mirnoj lokaciji u jednosmjernoj ulici neposredno iznad centra Opatije, redovito je održavana i ima novu fasadu.
Parkira se odmah ispred ulaza u stan. Riječ je o slijepoj prilaznoj cesti u vlasništvu grada Opatije, kojom se koriste isključivo vlasnici stanova u predmetnoj zgradi. Dodatna parkirna mjesta dostupna su na rubu susjedne prometnice, također u vlasništvu grada. Stan dakle nema vlastito parkiralište, međutim, u neposrednoj blizini zgrade ima zaista dovoljno dostupnih parkirnih mjesta.
Stan ostavlja uistinu vrlo ugodan, svjež i prozračan dojam i nudi iznimno elegantan i dobro iskorišten interijer.
Odlična nekretnina za svakodnevni život ili trenutke odmora na vrlo mirnoj i praktičnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada ili iznimno zanimljiva prilika za ulaganje.
Centar Opatije, plaža Slatina, trgovine, restorani, caffe barovi - 1,4 km / 15 minuta hoda
Obala i najbliža plaža - 500 metara / 7 minuta hoda
Lovran - 5 km / 8 minuta
Rijeka - 12 km / 20 minuta
Zračna luka Rijeka - 40 km / 50 minuta
Zračna luka Pula - 80 km / 80 minuta
Zračna luka Zagreb - 180 km / 120 minuta
Zračna luka Venecija - 200 km / 150 minuta
Ljubljana: 120 km / 2 sata
Beč, München, Budimpešta: 500 km
Provizija agencije za kupca iznosi 3 % + PDV.
Provizija pokriva sve usluge vezane uz kupnju i plaća se samo u slučaju kupovine nekretnine, kod zaključenja prvog pravnog akta.
Kupoprodajna cijena nekretnine: 360.000,00 EUR
Posrednička naknada (3,75 %): 13.500,00 EUR
Ukupna investicija: 373.500,00 EUR
Kod nekretnine: 101-297
Za detaljnije informacije, molimo Vas, kontaktirajte:
Jirka Nerad
Tel: +385 911 632 884
E-mail: jirka@kaiser-immobilien.hr
ID KOD AGENCIJE: 101-297
Jirka Nerad
Agent s licencom u posredovanju u prometu nekretnina
Mob: +385911632884, +385995677888,
www.kaiser-immobilien.hr
Dodatne informacije:
Voda: da
Grijanje: Sustav grijanja, klimatizacije i ventilacije
Asfaltni put: da
Struja: da
Gradski vodovod: da
Klima uređaj: da
Energetski razred: Energetski certifikat je u izradi
Građevinska dozvola: da
Park: da
Sportski centar: da
Blizina mora: da
Igralište: da
Udaljenost od mora: 500
Vrtić: da
Javni prijevoz: da
Terasa: da
Namješteno: da
Godina zadnje adaptacije: 2024
Broj etaža: dvoetažni
Lođa: da
Pogled na more: da
Godina izgradnje: 2013
Tip stana: u stambenoj zgradi
Površina balkona: 4,5
Površina terase: 15,5