Stanovi u izgradnji 1000m od mora i centra grada Novigrada!
Istra, Novigrad
U Novigradu, na samo 1km od centra grada i lijepih plaža, u izgradnji je stambeni objekat sa 8 stanova. Građenje je započelo početkom ožujka 2024.g., a predviđeni rok za završetak građenja je svibanj 2025.g. Zgrada je moderne arhitekture, vrlo funkcionalna te će udovoljiti svim potrebama modernog načina života. U ponudi su 3 strana u prizemlju s dvorištem te 3 stana na 1.katu. Preostala 2 stana na posljednjem, 2.katu prodana su.
Važno je napomenuti da čak i stanovi u prizemlju imaju lijep pogled na more. Stanovi su sa dvije i tri spavaće sobe. Svaki stan ima vlastito parkirno mjesto i odvojeno spremište. U zgradi je lift koji vodi od podrumske etaže do vrha zgrade.
Svako parkirno mjesto ima vlastiti sistem za punjenje električnih vozila. Na ovom linku pronaći ćete podatke o stanu („S-5“) koji se nalazi na prvom katu zgrade. Stambeni dio stana ima 120 m2 što uključuje ulazni hodnik, dnevnu sobu i kuhinju, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, spremište/ostavu u kojem možete smjestiti perilicu i sušilicu. Stan ima natkrivenu terasu 15,31m2.
Pripadak stana su još podrumsko spremište i parkirno mjesto. Za bilo kakva dodatna pitanja slobodno nam se javite.
Ako želite znati više, možete razgovarati s Miloš Šverko.