Obiteljska vila 200 m², novo, Mošćenička Draga

€ 1.500.000
4 prostorije
200 m²
3+ kupaonice
Namješteno

Bilješka

Oglas ažuriran 10. 09. 2025.
Opis

referenca: 1008-1

Na jedinstvenoj lokaciji u Moščeničkoj Dragi, na uzvišenoj litici s otvorenim pogledom na more i otok Cres, prodaje se novosagrađena luksuzna vila mediteranskog stila. Smještena je nekoliko minuta hoda od plaže i pruža potpunu privatnost te mirno okruženje, idealno za obiteljski život ili odmor. Od Opatije vila je udaljena 11 kilometara, što je otprilike dvadesetak minuta vožnje automobilom.
 
Raspored i interijer
Vila se prostire na dvije etaže. U prizemlju su prostrani dnevni boravak otvorenog koncepta s kuhinjom i blagovaonicom, povezani s velikom terasom, jedna spavaća soba s kupaonicom, garderoba i gostinjski WC. Na katu su tri spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom i južno orijentiranim balkonima s panoramskim pogledom na more. Interijer je opremljen ručno rađenim namještajem po mjeri, nikada korištenim, s luksuznim mikrocementom i podnim grijanjem u svim prostorijama.
 
Okućnica i dodatni sadržaji
Uređena okućnica, popločana kamenom i obogaćena mediteranskim zelenilom, uključuje bazen i jacuzzi, sunčalište, vanjsku kuhinju s prostorom za roštiljanje te saunu s pogledom na more. Vila je opremljena dizalicom topline, sustavom fan coil, alarmnim sustavom i videonadzorom.
 
O Moščeničkoj Dragi
Mošćenička Draga je slikovito ribarsko mjesto u podnožju srednjovjekovnog gradića Mošćenice, smješteno u dodiru planine i mora. Poznata je po svojim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i romantičnim šetnicama uz obalu. Kraj je izrazito brdovit i obuhvaća dio Parka prirode Učka, pa nudi brojne mogućnosti za planinarenje, biciklizam i boravak u prirodi. Uz mediteranski ugođaj i bogatu povijest, mjesto nudi i kvalitetnu turističku infrastrukturu s hotelima, restoranima, konobama, ronilačkim centrima i svim potrebnim sadržajima za udoban život ili odmor.
 
Vila MD - prizemlje + kat - stambena površina 200,00 m2 (4 spavaće sobe + 4 kupaonice + 1 WC) + 3 terase + bazen sa sunčalištem + vrt + vanjska parking mjesta, na parceli površine 727 m2 = 1.500.000 EUR (s uključenim namještajem)
Ako želite znati više, možete razgovarati s Karlo Grgurić.
Značajke
Vrsta
Obiteljska vila | Luksuzna nekretnina
Ugovor
Prodaja
Površina
200 m²
Prostorije
4
Spavaće sobe
4
Kupaonice
3+
Namješteno
Da
Garažno mjesto, parkirna mjesta
1 na zajedničkom parkingu
Klimatizacija
Samostalno, hlađenje/grijanje
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.500.000
Cijena po m²
7.500 €/m²
New
Energetska učinkovitost

Potrošnja energije

A+

Otkrijte svaki kutak nekretnine
+22 fotografija
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili