map icon

Obiteljska kuća 500 m², Opatija

Opatija
€ 1.430.000
5+
500 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 20. 03. 2026.
Opis

referenca: 26757-1

Prodaje se prekrasna villa sa 8 apartmana u mirnom, elitnom dijelu naselja kraj Opatije. Objekt je kompletno uređen, sa dugogodišnjim uhodanim poslom u turizmu.
Prekrasno uređeno dvorište sa pregršt cvijeća, bazen, zelenila i sunca, daju ovoj nekretnini posebnu ljepotu. Opustiti se možete u bazenu, te se družiti u prekrasnoj sjenici sa kaminom.
Villa se proteže na 970 m2 okućnice.
Svaki apartman ima svoje parkirno mjesto.
Na prizemlju se nalazi studio apartman te jedan dvosobniapartman sa dnevnim boravkom. Oba apartmana imaju balkon i pogled na more. Na prvom katu se nalaze 2 apartmana, također sa balkonom koji nudi pogled na more. Na ostale 2 etaže se nalaze 4 apartmana.
Svi apartmani su klimatizirani, potpuno opremljeni vrlo kvalitetnom opremom i namještajem. Na objektu se nalazi solarna elektrana.
Idealno za turističku namjenu.

Agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja koji su dostupni na straniciwww.elite-nekretnine.hr/opci-uvjeti-poslovanja.
Značajke
Vrsta
Obiteljska kuća
Ugovor
Prodaja
Kat
Prizemlje
Površina
500 m²
Prostorije
5+
Informacije o cijeni
Cijena
€ 1.430.000
Cijena po m²
2.860 €/m²
Energetska učinkovitost
  • Godina izgradnje

    2008
  • Energetski certifikat

    Neklasificirano
Otkrijte svaki kutak nekretnine
+24
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili