Poljoprivredno zemljište za Prodaja

€ 73.000
666 m²

Bilješka

Oglas ažuriran 06. 04. 2026.
Opis

referenca: IS1510921

Zemljište 50m od mora

Na prodaju je predivno poljoprivredno zemljište idealnog oblika, smješteno samo 50 metara od obale mora. Zemljište ima pravilan geometrijski oblik, što olakšava planiranje i korištenje prostora. Uz to, omogućen je uredan pristup zemljištu, čime se osigurava jednostavan prilaz i praktičnost.
Zemljište je već lijepo očišćeno, te nalazak zemljišta samo 50 metara od mora dodatno ga čini privlačnim, pružajući potencijalne mogućnosti za razne aktivnosti vezane uz more.

Za sve upite i razgled nekretnine stojim na raspolaganju:

ID KOD AGENCIJE: IS1510921

Dogma Pula
Tel: +385 52 770 811
E-mail: pula2@dogma-istra.com
www.dogma-istra.com
Značajke
Ugovor
Prodaja
Vrsta
Poljoprivredno zemljište
Površina
666 m²
Informacije o cijeni
Cijena
€ 73.000
Cijena po m²
110 €/m²
Dodatne mogućnosti

Obratite se oglašivaču

Ili